Bebek Taşıyıcı Doğru Kullanma Videolu Destek için 4 inceleme

 1. Elçin K. (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk denemede bebeğim biraz itiraz etse de denemeye devam ettikçe ikimiz de rahatladık ve keyif aldık. Şimdi sabah erken saatlerdeki yürüyüşlerimizi kangurumuzla yapıyoruz. Ürünün kalitesi ve Ceren hanımın ilgi ve desteğinden cok memnun kaldım. Teşekkürler…
 2. Bilge K. (doğrulanmış kullanıcı)

  Acemiliğime rağmen taşıyıcı o kadar rahat ki bebeğim daha ilk denemede MissBebek taşıyıcının içinde uyuyakaldı. Ceren hanım almadan önce tüm sorulara yanıt verdi ve taşıyıcı geldikten sonra video konferans yaparak deneme sürecinde de destek oldu. Diğer taşıyıcılarda yapılarının ‘ergonomik’ denmesine rağmen ergonomik olmadıkları için bebekler 4 aylıkken bile kullanamazken, ayarlanabilir bacak arası sayesinde bebeğim 2 aylıkken bile giyebildi. Bacaklar M şeklini korudu. Kafa desteği de olduğundan kafasını tutamasa bile kullanımda sorun olmadı. Kolik bebekler için birebir. Evde kucağımda taşırken iş yapabiliyorum.
 3. ZUHAL KIRMA COŞGUN (doğrulanmış kullanıcı)

  Prematüre annesi olarak sürekli kucağımda olan bebeğimi hem evde hem disarida giymek bana büyük kolaylık sağladı. Urunu satin aldiktan sonra kullanimi konusunda Ceren hanimin MissBebek üzerinden destegi guven verdi. Ceren hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.
 4. Merve Biçer

  Harika
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.