Harika! MissBebek olarak e faturaya geçiş sürecindeyiz. Bu süreçte kargo çıkış zamanları 5 iş gününü bulmaktadır.

Bebek Taşıyıcı Doğru Kullanma Videolu Destek için 4 inceleme

5 yıldız
100%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
 1. Elçin K. (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk denemede bebeğim biraz itiraz etse de denemeye devam ettikçe ikimiz de rahatladık ve keyif aldık. Şimdi sabah erken saatlerdeki yürüyüşlerimizi kangurumuzla yapıyoruz. Ürünün kalitesi ve Ceren hanımın ilgi ve desteğinden cok memnun kaldım. Teşekkürler…
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 2. Bilge K. (doğrulanmış kullanıcı)

  Acemiliğime rağmen taşıyıcı o kadar rahat ki bebeğim daha ilk denemede MissBebek taşıyıcının içinde uyuyakaldı. Ceren hanım almadan önce tüm sorulara yanıt verdi ve taşıyıcı geldikten sonra video konferans yaparak deneme sürecinde de destek oldu. Diğer taşıyıcılarda yapılarının ‘ergonomik’ denmesine rağmen ergonomik olmadıkları için bebekler 4 aylıkken bile kullanamazken, ayarlanabilir bacak arası sayesinde bebeğim 2 aylıkken bile giyebildi. Bacaklar M şeklini korudu. Kafa desteği de olduğundan kafasını tutamasa bile kullanımda sorun olmadı. Kolik bebekler için birebir. Evde kucağımda taşırken iş yapabiliyorum.

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Bilge K.
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 3. ZUHAL KIRMA COŞGUN (doğrulanmış kullanıcı)

  Prematüre annesi olarak sürekli kucağımda olan bebeğimi hem evde hem disarida giymek bana büyük kolaylık sağladı. Urunu satin aldiktan sonra kullanimi konusunda Ceren hanimin MissBebek üzerinden destegi guven verdi. Ceren hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 4. Merve Biçer

  Harika
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir