Ürün Bilgisi

Bondolino wrap kumaşının çapraz elastik dokunmasından ilk üretilen bebek taşıyıcısıdır. Bu kumaş, hem bebeğin, hem de taşıyanın bedenine göre eşsiz şekil alma özelliğine sahiptir (tıpkı wrap gibi). Böylece bebeğini Bondolino’da da alışılmış bebek taşıyıcında olduğu gibi, kendi bedenine en yakın şekilde taşıyabilirsin.

Bondolino Mei Tai bebek taşıyıcı ayrıca, bacaklarının arasında kalan çok geniş bir popo desteğine sahiptir. Bu geniş destek, bebeğinin Bondolino’daki doğru kurbağa bacak duruşunu destekler ve böylece sağlıklı kalça gelişimine yardımcı olur. Bebeğin minicik bacaklarının, hem karında, hem de sırtta taşınırken sağlıksız şekilde aşağıya sarkmasına engel olur. Düğmeyle ekleyebileceğiniz popo desteği genişletme parçası, daha büyük çocukların da doğru kurbağa duruşunda kalmasını garanti eder.

Bondolino için yenidoğan parçasına ihtiyacınız olmaz ve bebeğin büyüdükçe o da yeni boyutlara uyum sağlar. Bondolino Mei Tai bebek taşıyıcı her günlük yaşam durumunda ve özel durumlarda aşırı kolay kullanılabiliyor ve bağlanılabiliyor olmasından dolayı çok özeldir. Özellikle babalar bundan mutluluk duyar!

Geniş ve dolgulu askılarından dolayı Bondolino omuzlarına ve boynuna en iyi şekilde uyum sağlar. Baskı veya kesme yapmadan ve sırtını koruyarak rahat bir kullanım sağlar ve ağır bebeklerde ve uzun taşımalarda bile rahatlığını korur!

Bondolino‘nun sert kopçaları, çıt çıtlı düğmeleri veya mandalları yoktur ve rahatlığıyla, esnekliğiyle wrap kumaşını hatırlatır. Ancak kullanımı çok daha kolaydır.

Kolay kullanılabilirliğinden ve rahat tasarımından dolayı, Bondolino wrap kumaşını fazla karmaşık veya alternatif bulan ebeveynlere de hitap eder. Omuz askısında cep gibi kullanışlı ayrıntılar vardır. Ancak, bu cebin bir mobil telefon için yapılmadığını özellikle belirtmek isteriz.

Malzeme

Üst kumaşı: %100 pamuk, çapraz elastik dokuma, zararlı maddelere karşı test edilmiştir. Bacak Kenar Dolgusu: %100 sentetik pamuk. Kuşaklar: Poliüretan. Cırt Cırt Bantlar: %100 Poliyamid

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

Bondolino Mei Tai bebek taşıyıcı, saklama torbası.

Üretim Yeri

Hindistan, adil ticaret

Talimatlar ve Videolar

Ön taşıma

Geri taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Sık yıkamayınız. Yumuşak bir bezle, az deterjan ve ılık suyla hafifçe lekeleri temizleyebilirsiniz. Elde yıkama programlarında, ılık suda (30 ° C / 86 ° F) az deterjan ile yıkayabilirsiniz. yumuşatıcı kullanmayınız. Asarak kurutunuz. Kurutma makinası kullanmayınız. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ütülemeyiniz.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

Bondolino Mei Tai Bebek Taşıyıcı – Swarovski Stars için 2 inceleme

  1. Özlem Ünsal Kavlak (doğrulanmış kullanıcı)

    Bobo 4G sling’den sonra Bondolino’nun bu modelini kullandık, kullanıyoruz – her gün! Bebeğimiz taşınarak uyumayı sevdiği için gündüzleri aralıklarla neredeyse 4 saat timbuktunun içinde kalıyor. Ürün terletmiyor, yormuyor. Benim için tek dezavantaj, taşıyıcı kısımların omuzdaki rahat oturumu ile ilgili. Eşim geniş omuzlu olduğu için bunu bir sorun olarak yaşamıyor ama daha dar omuzlu bir kadınsanız taşıyıcı askıları rahat bir şekilde yerine oturtmak için kullanım sırasında çeşitli ince ayarlar yapmanız gerekebiliyor. Yine de biz Bondolino Timbuktu Light ile mutluyuz. Tavsiye ederiz, notumuzu da düşeriz 🙂
  2. çiğdem (doğrulanmış kullanıcı)

    Henüz cok yeni sahip oldum. İlk kullanmam 3 gündür süren bel agrısına denk gelmesine ragmen çok rahattım . Kılavuz Türkçe değil ama anlaşılır,erkek manken kullanılması da babalara ince bi msj veriyor sanirim 🙂
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.