Emeibaby Hybrid Kanguru

Bebekler çok hızlı büyür. Doğumdan birkaç hafta sonra, kilolarını iki katına çıkardılar. emeibaby bebekle birlikte ilk üç yıldır büyür: Sling yüzüklerden içeri girer ve bebek için daha fazla alan yaratır. Bu nedenle, emeibaby her zaman tamına uyuyor.

Önemli

 • Ön ve arka taşıma.
 • Yumuşak, sevimli, çok rahat.
 • Bebek ve kullanıcının boyutuna göre sürekli ayarlanabilir.
 • Bebeğin kalçalarını ve sırtlarını en iyi şekilde desteklemek için yüksek kaliteli dokuma kumaş.
 • 2 boyutta ve sürekli yeni ve olağanüstü tasarımlar mevcuttur.
 • % 100 organik pamuk el yapımı.

Ürün Bilgisi

Emeibaby bebek taşıyıcı, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen rahat ve şık bir taşıma yardımcısıdır. Wrap kumaşın ergonomisini taşıma gerecinin konforuyla birleştiren Emeibaby size ve bebeğinize en iyi biçimde uyum sağlar. Bebek için çok önemli olan kurbağa oturuşu (M-pozisyonu) sağ ve sol tarafındaki demir halkalar sayesinde milimetrik olarak bebeğinizin kilosuna ve gelişimine göre ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir.

Mazleme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokaları. Dolgu: Poliüretan (sünger)

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında ve sırtta.

Pakete Neler Dahil?

Emeibaby bebek taşıyıcı, taşıma yönergeleri.

Üretim Yeri

Avrupa Birliği

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma ve ilk ayarlama

Geri taşıma

Geri taşıma (ileri)

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Sık yıkamayınız. Yumuşak bir bezle, az deterjan ve ılık suyla hafifçe lekeleri temizleyebilirsiniz. Elde yıkama programlarında, ılık suda (30 ° C / 86 ° F) az deterjan ile yıkayabilirsiniz. yumuşatıcı kullanmayınız. Asarak kurutunuz. Kurutma makinası kullanmayınız. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ütülemeyiniz.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

Emeibaby Hybrid Bebek Taşıyıcı Baby Size için 19 inceleme

 1. B.Çalık (doğrulanmış kullanıcı)

  Bundan 3 yıl önce alıp ilk kızım için severek kullandığımız EmeiBabymiz şimdi ailemize yeni katılam evin en miniği tarafındanda test edildi onaylandı 🙂 Bebeğini giymek isteyenler hiç tereddüt etmeden alınmalı. Dokusu çok rahat. Sanıyorum ki benim kızlarımın kızlarını da büyütecek. Ceren hanıma ilgisi için ayrıca çok teşekkür ederim.
 2. D.Ulk

  Babywearing benim için tam anlamında hayat kurtarıcıyıdı. Kızım7/24 sadece benimle oluyordu, herşey onunla beraber yaptık. Emeibaby ilk aldığımda kulanamadım, uzay makinesi gibi bana geldi))) anca bir ay sonra deneye deneye alıştım. O yüzden yeni başlayanlara uzmanlara danışmanıza tavsiye ederim, böylece vakit kaybetmeden hemen rahatlığa kavuşabilirsiniz. Özelikle kolik döneminde babywearing ana ihtiyaç olduğunu deyebilirim. Kumaşlar çok komforlu, boya kokmadı ve asla akmadı. Kızım şu an 3,5 yaşında ve hala onu sırtımda taşımamı istiyor. Teşekkürler MissBebek 🙏❤
 3. Ezgi GÜL

  Biz emeibaby kanguruyu kızımız Arya bir aylıkken aldık. Amacımız benim günlük hayata daha kolay adapte olmamı sağlamaktı. Yemek yapmak, markete çıkmak, yürüyüş yapmak öyle kolaylaştı ki bu ürün ile 4 aylık olana kadar bebek arabasına bile ihtiyacımız olmadı. 6 aylıktan sonra ise Arya dan önceki maceralarımıza rahatlık ile geri döndük. 10 km’yi aşan tracking Ev hikingler sırasında hem göğüse hem de sırta yerleştirebiliyor olmamız, o tarihi alanları gezerken bebek arabasının giremediği tüm detayları kaçırmıyor olmamız harika oluyor.Eşimin de rahatlıkla kullanabiliyor olması ise bonus oldu. Her kullandığımızda Miss bebek i sevgi ile anıyoruz 🙂 iyi ki emeibaby carrier ile tanıştık yoksa hayat çok kısıtlı olacaktı.
 4. Funda deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok çok çok memnun kaldık. Bebeğim 1,5 aylıkken kullanmaya başladık. Eşim de severek ve ilk bebeğimizde bebek arabasıyla beklediğimiz asansör kuyruklarını yad ederek kullanıyor:) Keşke ilk çocuğumda tanışmış olsaydık. Herşeyden önemlisi bebeğim içinde rahat ve huzurlu. Saatlerce dolaşıyoruz mışıl mışıl uyuyarak bize heryerde eşlik ediyor ve ablasıyla daha fazla ilgilenebilmemiz için bize bolca fırsat veriyor:) sling gibi sarıp sarmalaması kumaşının dokuma oluşu ve bebekle birlikte büyümesi harika. Okudugum yorumlar arasında kangurunun ayarlanabilir durumu nedeniyle pratik olmadıgı şeklinde olanlar vardı. Ancak ben bu konuda hiç hiç zorlanmadım bebeğime göre her bağlamada ayar yapmama pek gerek kalmıyor. Zamanla çok daha pratikleşiyorsunuz. temin etmeden önce çok araştırdım ve kafamda fazlaca soru işareti vardı. Bu süreçte ilgili rehberliğinden dolayı Ceren Hanıma da çok teşekkürler.
 5. Serpil Önce (doğrulanmış kullanıcı)

  Kesinlikle vazgeçilmezim 😊 Uykusuz ve huysuz bebeğim kanguruya hiç dayanamıyor, kanguruda hemen uykuya dalıyor. En büyük kurtarıcım. Ayrıca hızlı boy atan bir bebek olduğu için emeibaby wrap kanguruyu seçmekle çok doğru yapmışım. Antalya’da yaşıyoruz ve bu sıcakta dahi aramıza muslin koyarak kullanabiliyoruz. Ayrıca her annenin başına gelen bebek arabasında durmayan bebeğim. Bebek arabası boşta bebeğim kanguruda. Çok rahat her defasında ayarlanabilir olması ise hem hızlı büyüdükleri için hem de hava koşullarına göre giydirdiniz (ince/kalın) için avantaj oluyor. Bağlamak gerçekten hiç zor değil. Biz çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim.
 6. Duygu (doğrulanmış kullanıcı)

  Açıkçası ürünü ilk gördüğümde daha önce wrap tecrübem olmadığı için kullanamayacağımı ve zorluk çekeceğimi düşünmüştüm. Ancak seyrettiğim videolar ve Ceren Hanım’ın yollamış olduğu video sayesinde cesaretim arttı, iyi ki de artmış. Emeibaby kullanması oldukça zevkli, bebeğin ağırlığını kesinlikle hissetmediğim ve bebeğimi doğru pozisyonda taşıdığımı bilerek kullandığım bir kanguru. Ceren Hanım’a satış öncesi ve sonrasında, vermiş olduğu destek ve yönlendirmelerden dolayı teşekkür ediyorum 🙂
 7. Ayşegül Işkın (doğrulanmış kullanıcı)

  Bebeğim ve kendim için aldığım en güzel ürün diyebilirim. Yeni modelleri inanılmaz güzeller. Acaba zor olur mu derken şu an bebeğimi giymek 30 saniye sürüyor. Bebeğim 3ay erken doğdu ve kaybettiğimiz 3 ayı bize geri kazandırdı emeibaby! Teşekkür ederim Ceren hanım ilginize 🙂
 8. Beril Terzi (doğrulanmış kullanıcı)

  Aldığım ilk günden beri neredeyse hergün severek kullanıyorum. Giyinmesi çok kolayu ve bebegim içerisinde inanılmaz rahat , mutlu aynı zamanda güvende. Bebegimi taşırken onun beden yapısına, omurgasına zarar vermeden taşıdığımı bilmek de benim içimi çok rahatlatıyor. Gün icerisinde evde de kullanıyoruz, böylece bebegim benimle hareket ediyor oluyor ve gazlarını da daha rahat cıkartıyor. Sadece ben degil eşim de aynı şekilde kullanıyor ürünü. Dışarı cıktıgımızda hem bebek hem biz mutlu 🙂 Elimizde agır arabaları tasımak zorunda kalmıyoruz. Bir de bizim tenimizin sıcaklıgı bu kış aylarında bebegimizi daha guzel ısıtıyor.
 9. Ezgi (doğrulanmış kullanıcı)

  Kangurunun ergonomisi ve wrap rahatlığının bir arada olduğu mükemmel bir ürün, bebeğim içine girer girmez uykuya dalıyor.Kronik sırt ağrıları olan biri olarak uzun yürüyüşlerde bile çok rahat ediyorum.Bebeğim de ben onu yatağına transfer edene kadar koynumda mışıl mışıl uyuyor 🙂 Ayrıca Ceren Hanım bebeğim ve benim için en doğru taşıyıcı seçmeme o kadar çok yardımcı oldu ki , öncesi ve sonrası ile sanırım yaşadığım en iyi alışveriş deneyimiydi 🙂 Artun ve ben çok mutluyuz , çok teşekkür ederiz :))
 10. Ayşula Oral (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu ürünü almadan önce kaygılarım vardı, videolarını izlemiştim ancak bebeğimin sevip sevmeyeceği, kullanışlı olup olmadığı konusunda çok endişeliydim. Tamamen alışmamız ve anne-kız tüm endişelerimizi atarak kullanmaya başlamamız bir hafta bile sürmedi. Bebeğim doğtuktan sonra markete bile gidemeyen ben, bebeğimi giyerek heryere gitmek için can atar hale geldim. Öyleki hergün yürüyüş yapmak bizim için rutin hale geldi ve çok keyifli 😉. Kullandıktan sonra farkettim ki bebeğimin gelişimini önemli ölçüde etkiledi, etrafı sürekli izlemesi yer, mekan ve insanları benimle gezerek tanıması onun zeka ve sosyal açıdan gelişimi konusunda oldukça faydalı. Yürürken meydana gelen salınım hareketiylede istediği zaman kolayca uyumasına da imkan veriyor 😆 Ne yalan söyleyeyim bebek arabasını hiç kullanmıyorum. Evde bile kullandığım zamanlar oluyor. Dokuma kumaşı sayesinde yazın terleme hiç olmadı. Kışında rüzgar ve yağmura karşı oldukça korunaklı. Bu kadar uzun anlattım çünki diğer annelerinde mutlaka bu duyguları yaşamasını isterim . Herkes kalbine en yakın yerde taşısın bebişimi 💕
 11. Feyza Temel (doğrulanmış kullanıcı)

  İki aylık ve hiç ağlaması bitmeyen bebeğimle dunya varmış dedim 🙂 belim sırtım ve boynumdan ciddi rahahatsızlıkları olan biri olarak bu kadar rahat edebileceğimi hiç dusunmemiştim.
 12. Duygu (doğrulanmış kullanıcı)

  Ben bu urunu bebegim yeni dogdugunda almistim. Ilk baslarda kullanamadim. Birkac dakika sonra kizim agliyordu ve mecburen kucagima almak zorunda kaliyordum. Ne zamanki kizim 6 aylik oldu, emeibaby le yildizimiz baristi. Artik uzun surelerce kizimi tasiyabiliyorum. Omzumda fibrozitlerim olmasina ragmen, o kadar rahat ki herhangi bir agri hissetmiyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.. Bu arada Ceren hanim cok yardimci, ne zaman bir sorum olsa en kisa surede yanit aldim. Kendisine de tesekkur ederim.
 13. ELİF TÜRKER (doğrulanmış kullanıcı)

  Kullanmaya başladığım ilk andan itibaren gerek takmakta gerek taşımakta zorluk çekmediğim satın almaya değer bir ürün. Kumaşı sayesinde bebeğimin vücuduna uygun şekil aldığını biliyor olmak beni rahatlatıyor.
 14. Ayşenur Nas (doğrulanmış kullanıcı)

  Uzun süre başka taşıyıcı kullandım. Emeibaby kullanmaya yeni başladım. Eski kangurumda bebeğimin ağırlığını daha çok hissediyordum ve çok terletiyordu. Emeibabynin dokuma kumaş olması ve bebeğimin Vücuduna göre Şekil alması, özellikle yeni doğan için aparatsız kullanılıyor olması beni cezbeden ilk özellikleriydi. Bebeğimi giymenin vermiş olduğu mutluluk pahabiilemez, Kullandıkça ne kadar doğru bir tercih yapmışım diyorum.
 15. Zeynep Yildiz (doğrulanmış kullanıcı)

  Bebegimiz dogmadan once Ceren Bebek’le tanisip hem saglikli tasimanin inceliklerini ogrenmek hem de bir Emeibaby edinmek bizim icin cok buyuk bir sans oldu. Nefes alan, yumusak dokuma kumasi sayesinde ergonomik kangurumuzu bebegimizin 2. haftasindan itibaren (yaz sicaklarinda bile) rahatlikla kullandik. Ilk aylarin gaz sancilarinda en buyuk yardimcimiz olan Emeibaby simdi de disariya her ciktigimizda bize hareket kolayligi sagliyor. Bu arada 7 aylik olan bebegimizi agirligi esit yayan tasarimi sayesinde ilk gunku rahatlikla saatlerce tasimaya devam ediyoruz. Gercekten hayati kolaylastiran bir urun.
 16. Derya Cumaoğlu (doğrulanmış kullanıcı)

  Yumuşacık wrap kumaşının sarmaladığı bebeğimi,kanguru pratikliğiyle ve şık tasarımıyla birlestiren emeibaby harika bir ürün.Onunla tanışmama vesile olan Ceren Bebek babywearing alanında tam bir uzman. Sunduğu geniş seçenekler,yardımseverliği ve ürün kalitesiyle bu alanda vazgeçilmez biri,kendisine çok teşekkür ediyorum.
 17. Esra Tenekecioglu (doğrulanmış kullanıcı)

  Oğlum doğumundan beri taşınmaya alışkındı. Ama 11 aylıkken yürümeye başladığından beri pek kanguruda durmak istemiyordu. Ama Emeibaby’yi aldığımızdan beri bu sorun kalktı. İstanbul’un her yerine puset almadan gidebiliyorum. Wrap kumaşından yapıldığı için paneli , oğlumun vücudunu mükemmel kavrıyor. Doğru ergonomik pozisyonda oturabildiği için saatlerce rahatsız olmadan gezebiliyoruz. Kol ve bel dolgu materyalleri çok yoğun olduğundan ağırlığı hissetmiyorum bile. Omzumda ağrı yapmıyor. 15 kg ya kadar kullanılabileceği yazıyor ama oğlum henüz 10 kg bile olmadığı için en az 1 sene rahat rahat kullanabileceğimizi düşünüyorum. Her bağlamada ayarın ayarlanması gerektiği fikri ilkin çok zor gibi görünse de 3. kullanımdan sonra insan hemen alışıyor ve artık hiç sorun yaşamıyorum.
 18. Gizem Topalcı (doğrulanmış kullanıcı)

  Kızımı gayet keyifle taşıyoruz emeibabymizle. Sadece ben değil eşim ve kardeşim de rahatlıkla kullanıyor. Bebeğimi hem sling gibi sarması hem de pratik bir şekilde takabilmem paha biçilemez. Hafifliği, kumaşının dokusu ve nefes alıyor olması bizi cezbeden özellikleri oldu. Sıcak yaz günlerinde bile pusette terlediğinden daha fazla terlemiyor. Tereddütsüzce önerebildiğim bir ürün.
 19. Ece Efe (doğrulanmış kullanıcı)

  Bebegimi tasimayi eglenceli ve konforlu hale getiren bir tasarim. Ilk aylardan itibaren ekstra bir aparat kullanmadan gerekli olan bacak genisligini kolayca ayarlayabilmek ve bebegimin saglikli bir durusa sahip oldugunu bilmek benim bu urunu kullanmama neden olan en onemli sebep. Ayni zamanda bebegim uyudugunda kafasini korumak icin emniyete alabilecegim bir bolumun olmasi, kafayi tutmama gerek duymadan rahatca hareket etmemi sagliyor. Uzun saatler boyunca rahat bir sekilde geziyoruz.
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.