Emeibaby Hybrid Kanguru

Bebekler çok hızlı büyür. Doğumdan birkaç hafta sonra, kilolarını iki katına çıkardılar. emeibaby bebekle birlikte ilk üç yıldır büyür: Sling yüzüklerden içeri girer ve bebek için daha fazla alan yaratır. Bu nedenle, emeibaby her zaman tamına uyuyor.

Önemli

  • Ön ve arka taşıma.
  • Yumuşak, sevimli, çok rahat.
  • Bebek ve kullanıcının boyutuna göre sürekli ayarlanabilir.
  • Bebeğin kalçalarını ve sırtlarını en iyi şekilde desteklemek için yüksek kaliteli dokuma kumaş.
  • 2 boyutta ve sürekli yeni ve olağanüstü tasarımlar mevcuttur.
  • % 100 organik pamuk el yapımı.

Ürün Bilgisi

Emeibaby bebek taşıyıcı, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen rahat ve şık bir taşıma yardımcısıdır. Wrap kumaşın ergonomisini taşıma gerecinin konforuyla birleştiren Emeibaby size ve bebeğinize en iyi biçimde uyum sağlar. Bebek için çok önemli olan kurbağa oturuşu (M-pozisyonu) sağ ve sol tarafındaki demir halkalar sayesinde milimetrik olarak bebeğinizin kilosuna ve gelişimine göre ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir.

Mazleme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokaları. Dolgu: Poliüretan (sünger)

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında ve sırtta.

Pakete Neler Dahil?

Emeibaby bebek taşıyıcı, taşıma yönergeleri.

Üretim Yeri

Avrupa Birliği

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma ve ilk ayarlama

Geri taşıma

Geri taşıma (ileri)

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Sık yıkamayınız. Yumuşak bir bezle, az deterjan ve ılık suyla hafifçe lekeleri temizleyebilirsiniz. Elde yıkama programlarında, ılık suda (30 ° C / 86 ° F) az deterjan ile yıkayabilirsiniz. yumuşatıcı kullanmayınız. Asarak kurutunuz. Kurutma makinası kullanmayınız. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ütülemeyiniz.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Emeibaby Hybrid Bebek Taşıyıcı Toddler Size” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.