Fräulein Hübsch Mei TaiRahat, Ergonomik Ve Şık Bebek Taşıyıcı

Frl. Hübsch Mei Tai bebek taşıyıcı, işlevi ve tasarımı açısından, tıpkı bebeğiniz kadar eşsizdir. Kademesiz olarak ayarlanabilen popo desteği, uzatılabilen sırt bölümü ile bebeğiniz doğumdan itibaren, en ideal oturuş olan kurbağa oturuşuyla (M-pozisyonunda) size sokulabilir.

Önemli

 • Sırt bölümü, bebek sırtına en iyi desteği sağlamak üzere, çapraz olarak esneyen, iki kat wrap kumaşından üretilmiştir.
 • Uyuyan bebeklerin başına destek veya gölgelik olarak dekoratif baş desteği.
 • Kalça kuşağı, 130 cm’e kadar olan kalça ve bel çevresi için kademesiz olarak ayarlanabilir (150 cm’e kadar uzatılabilir).
 • Omuz kuşakları çaprazlanarak da kullanılabilir (minyon kişiler için daha fazla taşıma konforu).
 • Adil çalışma koşullarında, el işçiliği ve özenle üretilmiştir.
 • Üçük paket hacmi ve hafif; her çantaya sığar.

Ürün Bilgisi

Mei Tai bebek taşıyıcı, uzak doğu’dan gelen ve orada yüzyıllardır kullanılan bir taşıma yardımcısıdır. Mei Tai’ler pek çok ülkede artık standart bebek eşyaları arasında yerini almış durumda. Ayrıca Türkye’de de gittikçe daha popüler hale gelmektedir

Mei Tai bebek taşıyıcı, wrap kumaşının pek çok avantajını beraberinde getirirken, takması çok daha kolay ve hızlıdır. Yerine iyi oturan bir Mei Tai’ler çocuğunuzu, fizyolojik olarak doğru pozisyon olan kurbağa oturuşunda (M-pozisyonu) taşıyabilirsiniz. Kurbağa oturuşu, çocuğun sırtının yuvarlak kalmasına izin verir ve kalça eklemlerinin kalça eklemi yuvalarında en ideal şekilde yerleşmesine izin vererek sağlıklı bir kalça gelişimini de destekler.

Mei Tai bebek taşıyıcı, çocuğunuzla birlikte büyüyebilir ve hem iri yapılı, büyük kişilere, hem de minyon, ince yapılı kişilere uygundur. Diğer bir avantajı ise, küçük paket hacmi ve hafifliğidir. Bu özellikler, Mei Tai bebek taşıyıcıyı ideal aracınız haline getiriyor.

Malzeme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokaları. Dolgu: Poliüretan (sünger).

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

Frl. Hübsch Mei Tai ve göğüs kuşağı.

<!–

Taşıma Yönergeleri

Taşıma yönergesini PDF dosyası olarak indirin.

–>

Üretim Yeri

Çek Cumhuriyeti (AB), adil ticaret.

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma

Geri taşıma

Sorular ve Cevaplar

Bebeğimi ne zamandan itibaren Frl. Hübsch Mei Tai’de taşıyabilirim?

Bebeğiniz 3 kg’a ulaştığında.

Frl. Hübsch Mei Tai taşıyıcıyla bebeğimi ne kadar süre taşıyabilirim?

Fr.Hübsch Mei Tai taşıyıcıyla, bebeğinizi, ikiniz de rahat ettiğiniz sürece taşıyabilirsiniz. Bebekler genelde taşınmaktan usandıklarında bunu çok net şekilde belli etme eğilimindedir. Ayrıca, siz de bu sürenin ne zaman dolduğunu hissedeceksiniz.

Frl. Hübsch Mei Tai farklı yapılarda kişilere uyar mı?

Evet, omuz askılarını bağlayarak farklı cüsselerdeki kişilere göre uzun uzadıya ayar yapmaktan kurtulursunuz. Omuz askılarının uzunluğu, zahmetle ayarlanan tokalarla değil, düğümün atıldığı yere göre belirlenir.

Bebeğim Frl. Hübsch Me Tai’inden dışarıya bakamıyor, ne yapabilirim?

Bebeğinizin kafası, sırt bölümü tarafından tamamen örtülmemelidir. Bebeğiniz yukarıdan dışarıya bakamıyorsa, kalça kuşağını, yönergelerde tarif edildiği gibi, daha yükseğe ayarlayın (sırt bölümünü kısaltın). 50 cm’lik boya geldikten sonra bebeğiniz, en azından burnundan itibaren Fr.Hupsch Mei Tai’den dışarıya bakabilecek kadar büyüktür.

Omuz askıları bebeğimin kafasının fazla yakınından geçiyor, ne yapabilirim?

Omuz askılarının arasındaki mesafe, Mei Tai taşıyıcıyı taşıyan kişinin omuz genişliğine bağlıdır. Omuz askıları, bebeğin kafasının çok yakınından geçiyorsa, ilk önce, omuz askılarının sırtta çaprazlandığı yeri ayırarak aşağı çekmeyi deneyin.Bunu yapınca, istedeğiniz etkiyi elde edemediyseniz, omuz askılarını başlangıç yerlerinden bir bantla (saç bandı, ayakkabı bağcığı v.b.) bağlayın, böylece askılar bebeğinizin kafasından uzaklaşmış olur.

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Narin yıkamada 30 C°‘ye kadar, makineye, varsa çamaşır filesi içinde konması ve narin çamaşır deterjanı ile yıkanması tercih edilmelidir. Yıkamadan önce, tüm tokaları ve cırt cırtları birbirine kenetleyin. Ayrı yıkayın, ağartıcı kullanmayın. Kurutucuda kurutmayın, kendi kendine kurusun. Ütülemek gerekirse, yalnızca düşük sıcaklık kullanın. Cırt cırtları, kuşakları ve tokaları ütülemeyin.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul’dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gerçekleşir ve kargo yaklaşık 2-5 iş günü sürer. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek’ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

Frl. Hübsch Mei Tai Bebek Taşıyıcı için 1 inceleme

5 yıldız
100%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
 1. Neşe Akın Özkan (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu ürünü bebeğim iki aylıkken aldım ve o zamandan beri her gün kullanıyorum. Giyilmesi oldukça rahat ve hızlı. Keşke daha önceden alsaydım çünkü özellikle ilk haftalarda bebeğin anneyle temas halinde olmaya çok ihtiyacı oluyor. Hem dışarı çıkarken hem de evde bebeği gezdirmek, sakinleştirmek ya da uyutmak için kullanıyoruz. Eşim de kullanıyor ve sadece bel kemerinin genişliğini değiştirmek gerektiği için pratik bir şekilde ayarlayabiliyoruz. O yüzden biz çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz.
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir