Ürün Bilgisi

Wrap kumaşına harika bir alternatiftir: Halka Sling bebek taşıyıcı, yüksek kalitede çapraz bağlanabilen iki kat wrap kumaşından üretilir. Bu kumaş, bebeğinizi ikinci bir deri gibi, yumuşakça sarar ve ideal bir destek sağlar. İki halkadan oluşan basit ama şaşırtıcı mekanizması sayesinde Halka Sling çok hızlı ve kolay takılır. Bebeğin kalça gelişimini en iyi şekilde destekleyen, doğru kurbağa oturuşu (M-pozisyonu) Halka Sling, doğumdan itibaren kullanılabilir ve pek çok ebeveyn için bebek taşıma yöntemine mükemmel bir giriş sağlar. Küçük paket hacmi sayesinde Halka Sling her çantaya kolayca sığar.

Henüz çok küçük olan bir bebekle ise, çok daha uzun mesafeler kat edebilirsiniz. Ağır bir bebek ise, tek taraflı olarak bedeninize binen ağırlığa uzun vadede katlanmak daha zor olabilir. Halka Sling yine de küçük çocuklu insanlar için azımsanmayacak kadar çok yardım sağlar: „Kucağına al!“ – Halka Sling’le bunun üstesinden gelmek çok daha kolay.

MissBebek’ten öneri: bizler, eğitimili ve sertifikalı bebek taşıma danışmanları olarak sizlere, bir danışmanlık randevusu veya atölye çalışması çerçevesinde, wrap kumaşı veya Halka Sling’in doğru kullanım şekillerini ve çeşitli bağlama tekniklerini göstermekten mutluluk duyarız. Bu konuyla ilgili hizmet sayfalarımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tüm Girasol Halka Sling’ler 40° sıcaklıkta yıkanabilir. İşlenmemiş pamuklu kumaş daima biraz çektiğinden, Halka Sling için kullanılacak kumaşlar daha uzun olacak şekilde dokunmuştur. Halka Sling taşıyıcınız böylece, çok sayıda yıkamadan sonra da hala doğru uzunluğa sahip olabilir.

Malzeme

%100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100), salyaya dayanıklı renkler, zararlı madde içermediği garantili. GSM: Twill weave 216 g/m², Diamond weave 229 g/m².

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

Girasol Halka Sling bebek taşıyıcıı.

Üretim Yeri

Guatemala, adil ticaret

Kılavuzlar ve Videolar

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse), ağartıcı kullanmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Girasol Halka Sling” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.