Sepet 0
Girasol Wrap Sling Bebek Taşıyıcı - Agual Azul Dark

Girasol Wrap Sling – Agua Azul Dark

Girasol Wrap Sling Bağlama Kumaşı Artık Çok Sayıda Renk Seçeneğiyle!

  • 460×70 cm
  • Erken doğmuş bebekler ve terapi amaçlı taşıma için de son derece uygundur
  • Ayrıca hamak, salıncak veya örtü olarak da kulanılabilir

409,00 

Taksit Tablosu

Sadece 1 adet kaldı

2-3-6-9 Taksit150 TL ve Üstü Ücretsiz Kargo%100 Ürün İade Garantisi%100 Güvenli Alışveriş

Ürün Bilgileri

Wrap umaşından daha çok yönlü hiçbir taşıma yardımcısı yoktur. Dünyanın dört bir yanından, ebeler ve bebek taşıma danışmanlarınca önerilen ve her şekle girebilen bu kumaşla, bebekler doğumdan itibaren güvenle, rahatlıkla ve ergonomik şekilde taşınabilir. Emzirmek için de çok elverişlidir. Bu wrap sling kumaşını, çeşitli bağlama teknikleriyle daima çocuğunuzun ve onu taşıyacak kişinin ihtiyaçlarına uydurabilirsiniz.

Wrap kumaşını bağlamaya alışmak başta biraz antrenman istiyor, ancak, en temel bağlama tekniğini bir kez kavradıktan sonra, siz de bebeğiniz de, bu taşıyıcının rahatlığından çok etkileneceksiniz. Dilerseniz bağlama kumaşını örtü, altlık, bebek hamağı ve salıncak olarak da kullanabilirsiniz.

MİSSBEBEK’ten Öneri: Bizler, eğitimili ve sertifikalı bebek taşıma danışmanları olarak sizlere, bir danışmanlık randevusu veya atölye çalışması çerçevesinde, Wrap Sling kumaşı veya Halka Sling’in doğru kullanım şekillerini ve çeşitli bağlama tekniklerini göstermekten mutluluk duyarız. Bu konuyla ilgili hizmet sayfalarımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Girasol Wrap Sling kumaşları, özel balık sırtı dokumasıyla dokunur ve bu nedenle de çapraz olarak orantılı bir şekilde esnetilebilir. Wrap sling kumaşı, size ve bebeğinize en iyi biçimde uyum sağlar ve bebeğinizin sırtını hiç gevşemeden ve bollaşma yeri yapmadan destekler. Böylece, son derece önemli bir pozisyon olan kurbağa oturuşuna (M-pozisyonu) olanak sağlamış olur.

Malzeme
%100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100), salyaya dayanıklı renkler, zararlı madde içermediği garantilidir. GSM: Twill weave 216 g/m², Diamond weave 229 g/m².

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri
Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?
Girasol Wrap Sling 460×70 cm

Taşıma Yönergeleri
Taşıma yönergesini PDF dosyası olarak indirin

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

  • 40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse)
  • Ağartıcı kullanmayın

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Diğer Yararlı Bilgiler
Taşıyıcıyı ilk kez kullanmadan önce, ürünle birlikte gelen taşıma yönergelerini dikkatle okuyun. Tüm dikişleri, kuşakları, tokaları ve düğmeleri düzenli olarak kontrol edin. Taşıyıcıyı takarken ve çıkarırken, daima bir eliniz çocuğunuzun üzerinde olsun. Lütfen, taşıyıcı yönergelerinin adımlarına sırasıyla uyun. Taşıyıcının üzerinde veya yönergelerde yazabilecek uyarıları da dikkate alın.

Üretim Yeri
Guatemala, adil ticaret

Be the first to review “Girasol Wrap Sling – Agua Azul Dark”

Girasol Wrap Sling - Agua Azul Dark 409,00 

Sadece 1 adet kaldı