Ürün Bilgisi

Wrap umaşından daha çok yönlü hiçbir taşıma yardımcısı yoktur. Dünyanın dört bir yanından, ebeler ve bebek taşıma danışmanlarınca önerilen ve her şekle girebilen bu kumaşla, bebekler doğumdan itibaren güvenle, rahatlıkla ve ergonomik şekilde taşınabilir. Emzirmek için de çok elverişlidir. Bu wrap sling kumaşını, çeşitli bağlama teknikleriyle daima çocuğunuzun ve onu taşıyacak kişinin ihtiyaçlarına uydurabilirsiniz.

Wrap kumaşını bağlamaya alışmak başta biraz antrenman istiyor, ancak, en temel bağlama tekniğini bir kez kavradıktan sonra, siz de bebeğiniz de, bu taşıyıcının rahatlığından çok etkileneceksiniz. Dilerseniz bağlama kumaşını örtü, altlık, bebek hamağı ve salıncak olarak da kullanabilirsiniz.

MissBebek’ten Öneri: Bizler, eğitimili ve sertifikalı bebek taşıma danışmanları olarak sizlere, bir danışmanlık randevusu veya atölye çalışması çerçevesinde, Wrap Sling kumaşı veya Halka Sling’in doğru kullanım şekillerini ve çeşitli bağlama tekniklerini göstermekten mutluluk duyarız. Bu konuyla ilgili hizmet sayfalarımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Girasol Wrap Sling kumaşları, özel balık sırtı dokumasıyla dokunur ve bu nedenle de çapraz olarak orantılı bir şekilde esnetilebilir. Wrap sling kumaşı, size ve bebeğinize en iyi biçimde uyum sağlar ve bebeğinizin sırtını hiç gevşemeden ve bollaşma yeri yapmadan destekler. Böylece, son derece önemli bir pozisyon olan kurbağa oturuşuna (M-pozisyonu) olanak sağlamış olur.

Malzeme

%100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100), salyaya dayanıklı renkler, zararlı madde içermediği garantilidir. GSM: Twill weave 216 g/m², Diamond weave 229 g/m².

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

Girasol Wrap Sling 460×70 cm

Üretim Yeri

Guatemala, adil ticaret

Kullanma Kılavuzu ve Videolar

Front Cross Carry

Front Wrap Cross Carry

Geri Taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse), ağartıcı kullanmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

Girasol Wrap Sling için 2 inceleme

5,0
2 incelemeye dayanarak
5 yıldız
100
100%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
  1. Banu (doğrulanmış kullanıcı)

    Kızım doğduğundan beri eşimle kullanıyoruz çok da memnunuz kesinlikle tavsiye ediyorum. bebeğini güvenle giymek isteyenler anneler, babalar buyrun 🙂
    (0) (0)
  2. Burcu Beksaç (doğrulanmış kullanıcı)

    Yaklaşık 1,5 aydır neredeyse her gün kullanıyorum. Hem rengi hem dokusu mükemmel, ilk kez dokuma sling kullanmama rağmen bağlamakta hiç zorluk çekmedim. İnce bir dokuma olması özellikle yaz için çok uygun hale getiriyor bu slingi =)
    (0) (0)
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.