Sepet 0

Hakkımızda

Dünyanın öncü babywearing markalarına ait farklı bebek taşıma ürünlerini anneler ve onların değerli bebekleri ile buluşturan Miss Bebek, iki çocuk annesi ve profesyonel bebek taşıma uzmanı Ceren Bebek tarafından 2012 yılında Viyana’da kurulmuştur.

Doğal ebeveynliğe yönelik yaklaşımı ile Miss Bebek, anne ve bebeğin doğum sonrası ilk temasla kurulan bağının, daha da güçlenerek devam etmesini sağlayan ve hayatı kolaylaştıran farklı renkli wrap sling, halka sling ve sling kangurular gibi bebek taşıma araçları ile bebekli yaşamın missli missli tadına varmak isteyen anneler ve miss kokulu bebekleri için pek çok alternatif sunmaktadır. Miss Bebek ayrıca İstanbul’daki atölyesinde online mağazadan alacağınız (Wrap sling,Ergonomik Kanguru ve Soft babycarrier) gibi ürünlere yönelik eğitim desteği de vermektedir.

“Bebeğinize yakın olmanız, ona dokunmanız, onunla her an iletişimde olmanız mutlu, sağlıklı, kendine güvenen birey yetiştirmenizin önemli bir gerekliliği. Online mağazamızda sizin için özenle seçilmiş, ergonomik, güvenli ve şık bebek taşıma ürünleri ile bebekli yaşamın tadına varabilmeniz dileği ile…”

Mutlu Bebek Taşımalar,
Ceren Bebek

Hakkımızda