Ürün Bilgisi

Hoppediz Jacquard Baby Wrap Kumaşının Özellikleri

  • Kumaşın ortası, iki etiketle işaretlidir. Böylece bağlarken orta noktayı kolayca bulabilirsin.
  • Wrap kumaşının kenarları, düğümlenmişken daha dökümlü durması için verevlemesine ve paralel kesilmiştir.
  • Kumaşın en alt bölümünde üste dikilmiş bir cep bulunur. Buraya anahtar, cüzdan veya mendil koyulabilir. Bu cep yaklaşık 20×25 cm boyutundadır ve iki pratik cırt cırt bantla kolayca açılıp kapatılabilir.
  • Doğal halde bırakılan iplikleri dokunmadan önce boyanır. Böylece, hem rengarenk, hem sade renkli tasarımlarımızın renkleri kalıcı olarak sabitlenir. Bu nedenle jakard kumaşlarımız (tabii ki beyazlatıcısız deterjanla) çok sayıda yıkamanın ardından da yepyeni görünmeye devam eder.

Malzeme

%100 pamuk, zararlı maddelere karşı kontrol edilmiştir (Hoppediz bebek wrap kumaşlar). GSM: 180-200 g/m²

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

Hoppediz Wrap Sling 460×70 cm

<!–

Taşıma Yönergeleri

Ön taşıma 1 (Kanguru), Ön taşıma 2, Geri taşıma

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse). Ağartıcı kullanmayın. Çamaşır makinasını korumak amacıyla, Halka Sling’i çamaşır filesiyle makineye yerleştirin veya başka çamaşırlarla birlikte yıkayın.

–>

Üretim Yeri

Hindistan, adil ticaret

Kılavuzlar ve Videolar

Front Cross Carry

Front Wrap Cross Carry

Geri Taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse), ağartıcı kullanmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul’dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek’ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

Hoppediz Wrap Sling için 1 inceleme

5 yıldız
0%
4 yıldız
100%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
  1. Elifsu (doğrulanmış kullanıcı)

    Hakimiyeti çok kolay bir sling. Gerçekten çok begendim tutuşunu. İlk denemede bile sarabildim bebeğimi. Rengi resimdekinden çok daha koyu bu yüzden şaşırdım biraz ama bu haliyle de güzel. Teşekkür ederim Ceren hanıma ilgisi için 🙂
    Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir