Lotus Emziren Annelerle MİSSBEBEK Buluşması 05 Ekim 2015 – Kategori: Etkinikler – Etiketler: ,

Emzirme Haftası kapsamında Babywearing-Bebek Taşıma Eğitmeni Ceren Bebek, 7 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 12.00-15.00 arasında Lotus Emziren Anneler’le biraraya geliyor. Bebek Taşıma ürünlerini içeren Miss Bebek markasının kurucusu olan Ceren Bebek, Babywearing-Bebek Taşıma konusunda bir seminer vererek, annelerin bebeği doğru taşıma yöntemlerini uygulama fırsatı bulmasını sağlayacak.

Emzirmenin ve anne sütünün öneminin #emzirmekdoğaldır diyerek vurgulanacağı buluşmada, Lotus Gebe’nin kurucusu Gülten Sakallı ile annelerin emzirme konusunda karşılaştıkları sorunlar ele alınarak emzirme sorunu yaşayan annelere ücretsiz destek olunarak bu sorunların ortadan kalkması sağlanacak.

Bu etkinlikle birlikte Emzirme Haftası’na özel gebe ve yeni doğum yapmış anneler arasında yapılacak olan çekilişle Lotus Gebe’nin ve Miss Bebek’in annelere hediyeleri olacak. Instagram ve Facebook hesaplarını takibe alıp etiketleyerek “#emzirmekdoğaldır çünkü…” şeklinde paylaşım yapan anneler arasından;

Bir kişi ücretsiz Gülten Ebe tarafından verilen evde emzirme ve bebek bakımı desteği, bir kişi de ücretsiz Miss Bebek’ten Babywearing ürünü kazanacak.

Bütün anneleri, gebeleri, anne olmasa da emzirme konusuna merak duyan herkesi bekliyoruz.

#Emzirmekdoğaldır
Tarih: 7 Ekim 2015 Çarşamba
Saat 12.00-15.00
Adres: Lotus Gebe, Hürriyet Caddesi No:113/12 İzmit
Kayıt için: Lotus Gebe, 0507 131 0192