Ürün bilgisi

ManyMonths Doğal Yün Tozluklar, tüm aile için uygundur: Bebekten yetişkine, hem kollar, hem de bacaklar için. Ribana dokumadan dolayı lastik kısmı ve tozlukların kendisi esnektir. Tozluklarda ayarlanabilir düğme delikli lastik bandı vardır. Bu düğmeli ayar sayesinde tozluklar, olmaları gereken yerde kolayca kalır.

Tozlukları elbiselerle, şortlarla veya pantolonla (bezli veya bezsiz) kombine edebilirsiniz. Tuvalet eğitimi, bezsiz tuvaletini yaptırma tekniği (EC= elimination communication), bezsiz olma zamanı için, taşınırken ve daha pek çok durumda rahatlıkla kullanılabilir. Diz üstüne kadar çekilmiş veya bileklere kadar sıvanmış olarak giyilebilir. Dış giyimin altındaki pantolonun yukarı sıyrılmadan rahatça yerinde kalmasını da sağlar.

Ana okulu ve okul çocukları için hoş kol ısıtıcıları / ilave kol olarak işlev görür. Ayrıca, daha ergonomik bilgisayar kullanımı için anne veya babanın bileklerinde de denemeye değer.

İPUCU! Tozluklar giyildikçe bollaşır. Fazla bol geldiğinde, kenarlardaki elastik bandı sıkın. Patentli Yenilik

Malzeme:

%100 doğal merino yünü ribana, mulesing’siz üretim (koyuna yapılan cerrahi işlem), kumaş MaM Design için özel üretilmiştir. Bazı renk seçeneklerinde kenarlıklar %95 koton %5 elastan.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ManyMonths Merino Yünü Tozluk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.