Ürün Bilgisi

Malzeme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokayı. Dolgu: Poliüretan (sünger).

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında ve sırtta.

Pakete Neler Dahil?

MissBebek Ergonomik Kanguru ve taşıma yönergeleri.

Üretim Yeri

Sevgi ile Türkiye’de el yapılmış.

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Narin yıkamada 30 C°‘ye kadar, makineye, varsa çamaşır filesi içinde konması ve narin çamaşır deterjanı ile yıkanması tercih edilmelidir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamadan önce, tüm tokaları ve cırt cırtları birbirine kenetleyin. Ayrı yıkayın, ağartıcı kullanmayın.Yumuşatıcı kullanmayın! Kurutucuda kurutmayın, kendi kendine kurusun. Ütü yapmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul’dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gerçekleşir ve kargo yaklaşık 2-5 iş günü sürer. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek’ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

MissBebek Ergonomik Kanguru için 2 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    gulsum__yerekaban (Doğrulanmış Kullanıcı)

    Bebeğimde doğumdan sonra kalça çıkıklığı tespit ettiler ve amelıyat oldu … Ameliyattan sonra alçı takıldı 2.5 aylık bebeğime… bacak eni uzun geldiği için bebek arabasını ve pusetini kullanamadık… Bebeğimi taşımak için bir taşıyıcıya ihtiyaç duydum her zaman kullanışı ve görünüşü hoşuma giden anne -baba- bebek bağını kuvvetlendiren bu taşıyıcı aklıma geldi… doğumdan öncede düşünmüştüm fakat toplum olarak çok fazla alışkın olmadığımız için ikinci plana atılmıştı bebek arabası olunca… Ancak şuan elim ayağım oldu bebeğimin kangurusu…Bebeğimin ve alçısının toplam ağırlığı yüksek olunca taşımak elbetteki zorlayabiliyor kol,sırt,bel bölgesini…Bu yüzden kangurumuzu her yerde her zaman kullanıyor oldukPiyasadaki en iyi denilen kanguruyuda denedim fakat hem ergonomikliği hem bacak arasının santım olarak ayarlanabilmesi açısından missbebek kangurusu daha konforlu ve daha kullanışlı geldi… klipslerinden tutun,kumasına kadar herşeyi gerçekten kaliteli aynı fiyattaki başka ürünlere göre çok çok daha iyi … Başta aklımdaki sorları yanıtlayan Ceren hanıma, Kanguruyu denemek için evini bana açan Başak hanıma çok teşekkür ediyorum…
  2. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Hilal Şen (Doğrulanmış Kullanıcı)

    Henüz 40ımız bile çıkmadan ürünü sipariş etme ihtiyacı hissettim, çünkü yenidoğan bebeğim sürekli kucağımda kalmak istiyordu. Ürün elime henüz ulaşmadan Ceren hanım sipariş sürecinde çok ilgiliydi. Üstelik lohusa halime de manevi büyük destek oldu. Ürün elime ulaşınca videolu görüşme yapıp bebeğimi daha doğru giyebilmem için çok büyük destek sağladı. Bebeğim ilk giyişimden 10 dakika sonra uyudu. Bebeğimi 2. Giyişimde 5 dakika bile sürmedi uyuması..şimdi kendimi daha özgür hissediyorum.. bebeğimi sağlıkla taşımak en önemlisi. Özellikle Ceren hanım satış ve satış sonrası süreçte o kadar ilgiliydi ki ne kadar teşekkür etsem az! Bir çok taşıma markası var, fakat en çok içime sinen ve iyi ki tercih etmişim dediğim missbebek oldu.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir