Ürün Bilgisi

MissBebek Mei Tai bebek taşıyıcı, işlevi ve tasarımı açısından, tıpkı bebeğiniz kadar eşsizdir. Kademesiz olarak ayarlanabilen popo desteği, uzatılabilen sırt bölümü ile bebeğiniz doğumdan itibaren, en ideal oturuş olan kurbağa oturuşuyla (M-pozisyonunda) size sokulabilir.

Yüksek kalitede ve zararlı madde içermediği garantili olan malzemeler ile üretilmiştir.

 • Sırt bölümü, bebek sırtına en iyi desteği sağlamak üzere, çapraz olarak esneyen,iki kat Girasol wrap kumaşından (ÖKO-TEX Standardı 100, zararlı madde içermez garantisi) üretilmiştir.
 • Uyuyan bebeklerin başına destek veya gölgelik olarak dekoratif baş desteği.
 • Kalça kuşağı, 160 cm’e kadar olan kalça ve bel çevresi için kademesiz olarak ayarlanabilir.
 • Adil çalışma koşullarında, el işçiliği ve özenle üretilmiştir.
 • Küçük paket hacmi ile; her çantaya sığar.

Mei Tai bebek taşıyıcı, uzak doğu’dan gelen ve orada yüzyıllardır kullanılan bir taşıma yardımcısıdır. Mei Tai’lar pek çok ülkede artık standart bebek eşyaları arasında yerini almış durumdadır. Ayrıca Türkiye’de de gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Mei Tai bebek taşıyıcı, wrap kumaşının pek çok avantajını beraberinde getirirken, takması çok daha kolay ve hızlıdır.

Dogru bir şekilde kullanılan WrapCon, çocuğunuzu, fizyolojik olarak ihtiyacı olan omurilik gelişimi ve kalça gelişimini optimal şekilde destekler.

Dokuma kuması çocuğun sırtının yuvarlak kalmasına izin verir bebekle birlikte büyüyebilmesi ile bebeğinizin kalça eklemlerinin kalça eklemi yuvalarında en ideal şekilde yerleşmesine olanak sağlar ve sağlıklı kalça gelişimini destekler.

Mei Tai bebek taşıyıcı, çocuğunuzla birlikte büyüyebilir ve hem iri yapılı, büyük kişilere, hem de minyon, ince yapılı kişilere uygundur. Diğer bir avantajı ise, küçük paket hacmi ve hafifliğidir. Bu özellikler, Mei Tai bebek taşıyıcıyı ideal aracınız haline getirir.

Malzeme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokayı. Dolgu: Poliüretan (sünger).

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında ve sırtta.

Pakete Neler Dahil?

MissBebek Mei Tai ve taşıma yönergeleri.

Üretim Yeri

Sevgi ile Türkiye’de el yapılmış.

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Narin yıkamada 30 C°‘ye kadar, makineye, varsa çamaşır filesi içinde konması ve narin çamaşır deterjanı ile yıkanması tercih edilmelidir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamadan önce, tüm tokaları ve cırt cırtları birbirine kenetleyin. Ayrı yıkayın, ağartıcı kullanmayın.Yumuşatıcı kullanmayın! Kurutucuda kurutmayın, kendi kendine kurusun. Ütü yapmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul’dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gerçekleşir ve kargo yaklaşık 2-5 iş günü sürer. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek’ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

MissBebek Mei Tai Bebek Taşıyıcı için 10 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Asiye Türkyılmaz

  Ürünü evde kullanmak için aldım iyiki almışım. Diş döneminde yada huzursuz olduğunda her an ten temasında olmamıza yardımcı oldu. MissBebek Mei Tai sayesinde kızım rahatlaken bende bel ve boyun ağrılarından kurtuldum.Eğer bebeğinize yalnız bakan bir anne iseniz evde tam bir kurtarıcı. Ayrıca Ceren hanım sıkılmadan sorularımıza cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.
 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Esra Aksoy (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Kolik bir bebeginiz varsa 7/24 bebeginizle ilgilenmek, sallamak,sakinlestirmek zorundasiniz. MissBebek Mei Tai bizim kurtaricimiz oldu. Hem evde hem disarda bebegimi giyerek sakinleşmesini ve göğsümde uyumasını sağlayabildim. Ürünün kolay taşınabilir olması ve tek başına çok kolay bağlanması tercih sebebi olabilir. Fiyat performans olarak değerlendirildiğinde kesinlikle verilen bedeli fazlasıyla hakediyor.
 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ecem (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Ürün gerçekden muhteşem hafif ve ergonomik Ergobaby kangurum olmasına ragmen ona verdiğim paraya üzüldüm keşke daha önce keşfetseydim kolik bebeğim için ve benim için büyük rahatlık oldu kesinlikle tavsiye ederim 5 yıldız az bile 😌
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir