Ürün bilgisi

 • Tüm mevsimler için kullanışlı, su korumalı, rüzgar korumalı, pratik, çok fonksiyonlu bebek taşıyıcı örtüsü  iki farklı renk seçeneğinde mevcuttur.
 • Yenidoğan bebekten iki yaşındaki küçük çocuğa kadar kullanabileceğiniz  karın üzerinde ve sırtta taşımalara uyan örtü.
 • Büyüklüğü ayarlanabilir;yanlardaki lastiklerle , taşıyıcı örtüyü iyice büzdürerek çocuğun bedenine tam oturmasını sağlayabilirsiniz; böylece yandan da rüzgar almasını engellemiş olursunuz. Bu durumda çocuğunuz hareket etse de, örtü daima sabit kalabilir.
 • Taşıyıcı örtüsünün ön cebi günlük eşyalarınızı taşıyabileceğiniz büyüklükte ve pratikliktedir. Ense bölümünde yer alan lastik çekme ipi bebeğinizin kafasına göre ayarlanabilmeyi mümkün kılar.
 • Bebeğiniz tasıma örtüsünün içindeyken,bebeğin burnunun kapanmamasına özen gösterin. Her zaman nefes alabilecek sekilde burnunun açık olması gerekmektedir.
 • Bebek taşıma örtüsü bebek taşıma gereci deildir. Bebek giyme gereci ile birlikte kullanılabilecek bir bebekgiyme (babywearing) aksesuarıdır.

Malzeme

90% PES, 10% Elastane. Mebran Kaplama.

Bakım

Çamaşır makinesinde 30 derece’de yıka. Sadece sıvı çamaşır deterjanı kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Kurutucuda kurutmayın. Ütü sadece Düşük sıcaklıkta hassas ayarda yapın.
MissBebek Softshell Bebek Taşıyıcı Örtüsü Açıklama

MissBebek Softshell Bebek Taşıyıcı Örtüsü için 2 inceleme

5 yıldız
50%
4 yıldız
50%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
 1. Müge Akto (doğrulanmış kullanıcı)

  Kışın kullanmak için yürüyüşte çok rahat bir ürün
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 2. LEMAN PELİN KIRGIN (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün güzel tasarlanmış, ancak maalesef Covid 19 sebebiyle evdeyiz bu kış pek kullanamadık
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir