Harika! MissBebek olarak e faturaya geçiş sürecindeyiz. Bu süreçte kargo çıkış zamanları 5 iş gününü bulmaktadır.

Ürün bilgisi

 • Tüm mevsimler için kullanışlı, su korumalı, rüzgar korumalı, pratik, çok fonksiyonlu bebek taşıyıcı örtüsü  iki farklı renk seçeneğinde mevcuttur.
 • Yenidoğan bebekten iki yaşındaki küçük çocuğa kadar kullanabileceğiniz  karın üzerinde ve sırtta taşımalara uyan örtü.
 • Büyüklüğü ayarlanabilir;yanlardaki lastiklerle , taşıyıcı örtüyü iyice büzdürerek çocuğun bedenine tam oturmasını sağlayabilirsiniz; böylece yandan da rüzgar almasını engellemiş olursunuz. Bu durumda çocuğunuz hareket etse de, örtü daima sabit kalabilir.
 • Taşıyıcı örtüsünün ön cebi günlük eşyalarınızı taşıyabileceğiniz büyüklükte ve pratikliktedir. Ense bölümünde yer alan lastik çekme ipi bebeğinizin kafasına göre ayarlanabilmeyi mümkün kılar.
 • Bebeğiniz tasıma örtüsünün içindeyken,bebeğin burnunun kapanmamasına özen gösterin. Her zaman nefes alabilecek sekilde burnunun açık olması gerekmektedir.
 • Bebek taşıma örtüsü bebek taşıma gereci deildir. Bebek giyme gereci ile birlikte kullanılabilecek bir bebekgiyme (babywearing) aksesuarıdır.

Malzeme

90% PES, 10% Elastane. Mebran Kaplama.

Bakım

Çamaşır makinesinde 30 derece’de yıka. Sadece sıvı çamaşır deterjanı kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Kurutucuda kurutmayın. Ütü sadece Düşük sıcaklıkta hassas ayarda yapın.
MissBebek Softshell Bebek Taşıyıcı Örtüsü Açıklama

MissBebek Softshell Bebek Taşıyıcı Örtüsü için 3 inceleme

5 yıldız
66%
4 yıldız
33%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
 1. Melis (doğrulanmış kullanıcı)

  Ceren hanım kanguruyu aldığımız günden itibaren bize her konuda her dakika destek oldu, yol gösterdi. Bebeğimiz henüz doğmamışken bile bize vakit ayırıp, sabırla defalarca kanguru kullanımı hakkında bilgi verdi. Soğuk havalarda bebeğinizle rahatça dışarı çıkabilmeniz için bu örtücüyü çok tavsiye ediyorum. Ayrıca MissBebek ergonomik kanguruyu da güvenerek alabilirsiniz. Çok araştırdık ve MissBebek markasına güvendik. Tekrar çok teşekkürler Ceren hanım.

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Melis
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 2. Müge Akto (doğrulanmış kullanıcı)

  Kışın kullanmak için yürüyüşte çok rahat bir ürün
  1 kişisin 1 tanesi bu değerlendirmeyi faydalı buldu. Bu değerlendirme size faydalı sağladı mı?
 3. LEMAN PELİN KIRGIN (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün güzel tasarlanmış, ancak maalesef Covid 19 sebebiyle evdeyiz bu kış pek kullanamadık
  1 kişisin 1 tanesi bu değerlendirmeyi faydalı buldu. Bu değerlendirme size faydalı sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir