Ürün Bilgisi

MissBebek Wrap Tai bebek taşıyıcı, işlevi ve tasarımı açısından, tıpkı bebeğiniz kadar eşsizdir. Kademesiz olarak ayarlanabilen popo desteği, uzatılabilen sırt bölümü ile bebeğiniz doğumdan itibaren, en ideal oturuş olan kurbağa oturuşuyla (M-pozisyonunda) size sokulabilir.

Yüksek kalitede ve zararlı madde içermediği garantili olan malzemeler ile üretilmiştir.

  • Sırt bölümü, bebek sırtına en iyi desteği sağlamak üzere, çapraz olarak esneyen,iki kat Girasol wrap kumaşından (ÖKO-TEX Standardı 100, zararlı madde içermez garantisi) üretilmiştir.
  • Uyuyan bebeklerin başına destek veya gölgelik olarak dekoratif baş desteği.
  • Kalça kuşağı, 160 cm’e kadar olan kalça ve bel çevresi için kademesiz olarak ayarlanabilir.
  • Adil çalışma koşullarında, el işçiliği ve özenle üretilmiştir.
  • Küçük paket hacmi ile; her çantaya sığar.

Wrap Tai bebek taşıyıcı, uzak doğu’dan gelen ve orada yüzyıllardır kullanılan bir taşıma yardımcısıdır. Wrap Tai’lar pek çok ülkede artık standart bebek eşyaları arasında yerini almış durumdadır. Ayrıca Türkiye’de de gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Wrap Tai bebek taşıyıcı, wrap kumaşının pek çok avantajını beraberinde getirirken, takması çok daha kolay ve hızlıdır.

Dogru bir şekilde kullanılan WrapCon, çocuğunuzu, fizyolojik olarak ihtiyacı olan omurilik gelişimi ve kalça gelişimini optimal şekilde destekler.

Dokuma kuması çocuğun sırtının yuvarlak kalmasına izin verir bebekle birlikte büyüyebilmesi ile bebeğinizin kalça eklemlerinin kalça eklemi yuvalarında en ideal şekilde yerleşmesine olanak sağlar ve sağlıklı kalça gelişimini destekler.

Wrap Tai bebek taşıyıcı, çocuğunuzla birlikte büyüyebilir ve hem iri yapılı, büyük kişilere, hem de minyon, ince yapılı kişilere uygundur. Diğer bir avantajı ise, küçük paket hacmi ve hafifliğidir. Bu özellikler, Wrap Tai bebek taşıyıcıyı ideal aracınız haline getirir.

Malzeme

Yüzey katmanı: %100 pamuk (ÖKO-TEX Standardı 100). Duraflex güvenlik tokayı. Dolgu: Poliüretan (sünger).

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında ve sırtta.

Pakete Neler Dahil?

MissBebek Wrap Tai.

Üretim Yeri

Sevgi ile Türkiye’de el yapılmış.

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Narin yıkamada 30 C°‘ye kadar, makineye, varsa çamaşır filesi içinde konması ve narin çamaşır deterjanı ile yıkanması tercih edilmelidir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamadan önce, tüm tokaları ve cırt cırtları birbirine kenetleyin. Ayrı yıkayın, ağartıcı kullanmayın.Yumuşatıcı kullanmayın! Kurutucuda kurutmayın, kendi kendine kurusun. Ütü yapmayın.

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul'dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra bir hafta içerisinde kargolanacaktır. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek'ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

MissBebek Wrap Tai Bebek Taşıyıcı için 1 inceleme

  1. vet.betul (doğrulanmış kullanıcı)

    Henüz bebeğim doğmadan satın almıştım bebeğim doğduktan sonra da çok doğru bir karar verdiğimi gördüm. şu an 2 aylık olmasına rağmen havaların da ısınmasıyla özgürce gezmeye başladık. hem hava alıyoruz hem alışveriş yapıyoruz hem de hiç sırt ağrısı çekmeden ☺️ inanılmaz rahat bir ürün alıştıktan sonra bağlaması da son derece kolay ve hızlı. bebeği yormadan taşıyor. bebeğim 24 saat bana yapışık olmak istediği için her işimi onu giyerek yapıyorum bebek için aldıklarım arasında iyi ki dediğim ürünlerin başında geliyor 😁ayrıca bebekle birlikte büyüyebildiği için uzun süre giymeyi düşünüyorum
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.