Sepet 0
Mysol Mei Tai Bebek Taşıyıcı - Arco İris

Mysol Mei Tai Bebek Taşıyıcı – Arco İris

Mysol – Tek taşıma yardımcısında iki farklı renk kullanım olanağı!

 • 0-24 ay (3-15kg)
 • Bebeğinizle birlikte büyüyen taşıma gereci ,Wrap kumaşının avantaşlarıyla modern taşıyıcının rahatlığını birleştirir
 • Tüm Tasarımlar Sınırlı Sayıda Adil koşullarda üretilmiştir
 • Karın önünde ve sırtta rahat ve ergonomik taşıma deneyimi

459,00 

Taksit Tablosu

Sadece 3 adet kaldı

2-3-6-9 Taksit150 TL ve Üstü Ücretsiz Kargo%100 Ürün İade Garantisi%100 Güvenli Alışveriş

Ürün Bilgileri

MySol, Uzak Doğu bebek taşıma yöntemlerini örnek alan, Girasol ve „Berlin Bebek Taşıma Danışmanlık Noktası“ tarafından geliştirilmiştir. MySol ile bebeğinizi, doğumundan başlayarak bebeklik döneminin sonuna kadar rahat, kolay, güvenli ve ergonomik şekilde taşıyabilirsiniz. MySol bebek taşıyıcı,çocuğunuzla birlikte büyür.

 • Taşıyıcınız, bebeğinizin sırtının en iyi şekilde desteklenmesi için, çapraz olarak esneyen, iki kat wrap kumaşındandır. Bu kumaş, bebeğinizi ikinci bir deri gibi, yumuşakça sarar ve ideal bir destek sağlar.
  (ÖKO-TEX Standardı 100, zararlı madde içermediği garantilidir)
 • Wrap kumaşıyla elde edilen “ideal kurbağa oturuşunun” (M-pozisyonu) aynısı sağlanır.
 • Minik başın en iyi şekilde desteklenmesi için ense genişliğine göre ayarlanabilirlik.
 • Minik ensenin veya büyüyen çocuk sırtının desteklenmesi için uzatılabilir sırt bölümü.
 • Daha rahat bir taşıma deneyimi için, dolgulu sırt askıları ve sağlamlaştırılmış kalça kuşağı.
 • Ayırt edici bir özellik: Her iki tarafı da dışa dönük şekilde kullanılabilir: Tek bir taşıyıcıda iki ayrı renk bir arada.
 • Büyük bir özenle, el işçiliğiyle ve adil ticari koşullarda üretilmiştir.
 • Küçük paket hacmi ve düşük ağırlık.

MySol, wrap kumaşına bir alternatif veya bir tamamlama niteliğindedir.
Bebeğinizin bacakları arasında kalan popo desteği, büyüyen bebeğinize göre kolayca ayarlanabilir. Bebeğinizin, özellikle ilk yılda, dizlerini, kalçanın yukarısında kalacak şekilde kurbağa gibi yukarı çekip açabilmesi, sağlıklı bir kalça gelişimi için çok önemlidir.

Sırt bölümü, bebeğin büyümede gösterdiği ilk büyük sıçrayışlardan sonra da uyabilecek şekilde uzatılabilir. Dikili kapşon, uyuyan bebeğinizin başına destek sağlar ve güneşten korur. Enseye gelen bölümün genişliği ayarlanabilir..
Sert sentetik malzemeden, tokalardan ve karmaşık ayarlama parçalarından, tasarım sırasında bilinçli olarak kaçınılmıştır.

GiraSol bebek taşıyıcılarımız, Guatemala’nın küçük el işi atölyelerinde sevgi ve özenle dokunup dikilmiştir: Guatemala, geleneklerinden dolayı bebek taşıma konusunda bilgilidir. Doyasıya ve rahat bir taşıma deneyimi için, ticaret ve el emeği konularında en adil şartlar sağlanmıştır.

Mazleme
% 100 pamuklu (ÖKO-TEX Standardı 100), yenilebilir boyalar, zararlı madde içermediği garantilidir.

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri
Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?
MySol Mei Tai, göğüs kuşağı, bel çantası, saklama torbası.
Taşıma Yönergeleri
Taşıma yönergesini PDF dosyası olarak indirin

Yıkama ve Bakım Bilgileri

 • 40˚’ye kadar yıkanabilir
 • Ağartıcı kullanmayınız
 • Buharla ütüleyiniz (çok sıcak olmasın)

Taşıyıcıyı sık sık yıkamaktan sakının ve lekeleri elde ılık suda yıkayarak çıkarın. Taşıyıcınızı özellikle her yıkamadan sonra kontrol edip zarar görüp görmediğini tespit edin. Herhangi bir zarar fark ettiğinizde, değerlendirme/ onarım için bizimle iletişim kurun. Bir püf noktası: Omuz kuşaklarınızı, minik meleğinizin salyasından ve ısırıklarından korumak amacıyla kuşak kılıfları kullanın.

Diğer Yararlı Bilgiler
Taşıyıcıyı ilk kez kullanmadan önce tüm dikişleri, kuşakları, tokaları ve düğmeleri düzenli olarak kontrol edin. Taşıyıcıyı takarken ve çıkarırken, daima bir eliniz çocuğunuzun üzerinde olsun. Lütfen, taşıyıcı yönergelerinin adımlarına sırasıyla uyun. Taşıyıcının üzerinde veya yönergelerde yazabilecek uyarıları da lütfen dikkate alın.

Üretim Yeri
Guatemala; adil ticaret şartları altında.

MySol’u ne kadar sıkı bağlamalıyım?
Bebeğinizin en iyi şekilde desteklenmesi ve taşıyan kişiye fazladan yük binmemesi için, MySol taşıyıcısını mümkün olduğunca sıkı bağlamalısınız. Endişe etmeyin: Yumuşak olan taşıyıcı kumaş, esnektir ve bebeğinizin canını yakmadan ikinci bir deri gibi sarmalar. Tıpkı anne karnında olduğu gibi.

Hangi Uzunluk Ayarı Doğrudur?
Kalça kuşağının üst kumaş “tünelden” geçtiği, en kısa sırt ayarı, doğumdan itibaren ve bebeğiniz en az 80/ 86 giysi bedenine ulaşana kadar uygun ölçüdür. Bu süre, çocuğunuzu, kolları içeride mi, dışarıda mı taşıdığınıza bağlı olarak daha da uzayabilir. Sırt bölümünü uzatmak için, kalça kuşağını üst kumaş tünelinden çıkarıp alttaki kumaş tünelinden tekrar içeri sokmanız gerekiyor.

Minik Bacakların Arasındaki Destek Bölümü Ne Genişlikte Olmalıdır?
Popoyu destekleyen bu bölümün, bebeğinizin kalça gelişimini en iyi şekilde destekleyebilmesi için, özellikle yürüme yaşına kadar her iki dizin de arkasına kadar ulaşıyor olması gerekir. Böylece bebeğinizin minik bacakları dizlerden 90˚ bükülmüş olarak ve açık şekilde durabilir. Ancak, bebeğinizin bacakları makas gibi, daha düz şekilde fazlaca açılıyorsa, bacakların arasındaki destek bölümü, elle daraltılıp dikili bantçıkla bağlanarak sabitlenebilir; gerektiğinde de tekrar kademeli olarak açılıp genişletilebilir. Artık herhangi bir küçültme işlemine ihtiyacınız kalmadığında, bu bantçığı çıkarabilirsiniz. Bebeğiniz için en ideal bacak açma aralığını anlamanın çok kolay bir yolu var: Bebeğinizi MySol taşıyıcısında taşırken, iki elinizi bebeğinizin baldırlarının altına yerleştirince, poposunun altından parmak uçlarınız birleşerek 90˚’lik bir açı oluşturur.

MySol’u Hangi Yükseklikte Bağlamalıyım?
Minyon yapılı bebekler için kalça kuşağının daha yükseğe bağlanması gerekir; yaklaşık olarak bel hizasına. Daha ağır ve iri yapılı bebeklerde, kalça kuşağının daha alçakta bağlanması taşıyıcı olarak size daha rahat gelebilir; çünkü ağırlık daha ziyade kalça tarafından dağıtılır. Sırtta taşındıklarında, çocuklar genellikle ebeveyninin omzundan bakmayı sever ve bu nedenle de daha yükseğe bağlanmak isterler. Kimi çocuk da, daha alçağa bağlanmaktan hoşlanır. Çeşitli bağlama yüksekliğini deneyin ve hem sizin için, hem de bebeğiniz için hangisinin daha rahat olduğunu keşfedin.

Bebeğimi Yüzü Öne Dönük Olarak Da Taşıyabilir miyim?
Bebeğinizi asla yüzü öne dönük şekilde taşımayın (sırtta taşıma dışında). Kendi beden yapınızdan dolayı bebeğin oyuk bir sırt pozisyonuyla kalmasına neden olursunuz ve o yaşta henüz kaldıramayacağı bir yığın uyarıya maruz bırakmış olursunuz. Ayrıca sizinle göz teması kuramaz ve size sokulamaz. Bebeğinizin etrafı daha fazla görmek istediği duygusuna kapılıyorsanız, onu sırtınızda veya kalça hizasında taşıyın. Sözü edilen bu son taşıma biçimleri, bebeğinizin kendi kafasını rahatlıkla dik tutabildiği andan itibaren mümkün olabilir (yakl.4 ila 6. aydan itibaren).

2 reviews for Mysol Mei Tai Bebek Taşıyıcı – Arco İris

Esra Tenekecioglu

Aylar önce göz koyduğum bir mei tai’dı. Doğumgünü hediyesi olarak kavuştum! renkleri oturuşu kullanımı muhteşem! Benim için çok rahat bir taşıyıcı. Mei tai bağlaması hiç zor bir taşıyıcı değil. Mysol’la da çok rahat bağlanabiliyor. Oğlum da 1 yaşında ve huzurla içinde duruyor. bel kemerinin iki kademesi olması hem bebek hem de 1 yaş sonrası ( toddler) beden için kullanım rahatlığı sunuyor. Hem emzirebiliyorum hem uyurken gezebiliyorum. Girasol Wrap muhteşem bir rahatlık sunuyor gerçekten. Dokusu yumuşaklığı bir harika. Mei tai düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Merve KOTAMAN

Oğlum için gelen en anlamli , en kullanişli doğum hediyesi Mei Tai idi.
Bağlanmasi çok kolay. Bebeği taşimasi çok kolay. Dokuma ve yumuşak bir kumaş kullanildiği için bebek içinde kendi özgürlük alanini bulabiliyor.
Tibet in doğduğu günden 1 yaşina kadar kullandim. Gazlı ve uyuma problemi çeken bir bebek olmasina rağmen Mei Tai içinde huzur ile uyuyordu. Geçenlerde hasta oldu ve sadece Mei Tai içinde 5 saat yuruyerek sakinleştirebildim.

Ilk sene için kesinlikle öneririm.

Yorum Yap

Mysol Mei Tai Bebek Taşıyıcı - Arco İris 459,00 

Sadece 3 adet kaldı