Mysol Mei TaiRahat, Ergonomik Ve Şık Bebek Taşıyıcı

MySol Mei Tai, uzak doğu bebek taşıma yöntemlerini örnek alan, Girasol ve „Berlin Bebek Taşıma Danışmanlık Noktası“ tarafından geliştirilmiştir. MySol ile bebeğinizi, doğumundan başlayarak bebeklik döneminin sonuna kadar rahat, kolay, güvenli ve ergonomik şekilde taşıyabilirsiniz.

Önemli

 • Bebeğinizle birlikte büyür.
 • Wrap kumaşıyla elde edilen “ideal kurbağa oturuşunun” (M-pozisyonu) aynısı sağlanır.
 • Minik başın en iyi şekilde desteklenmesi için ense genişliğine göre ayarlanabilirlik.
 • Minik ensenin veya büyüyen çocuk sırtının desteklenmesi için uzatılabilir sırt bölümü.
 • Daha rahat bir taşıma deneyimi için, dolgulu sırt askıları ve sağlamlaştırılmış kalça kuşağı.
 • Ayırt edici bir özellik: Her iki tarafı da dışa dönük şekilde kullanılabilir: Tek bir taşıyıcıda iki ayrı renk bir arada.

Ürün Bilgisi

MySol Mei Tai, wrap kumaşına bir alternatif veya bir tamamlama niteliğindedir. Bebeğinizin bacakları arasında kalan popo desteği, büyüyen bebeğinize göre kolayca ayarlanabilir. Bebeğinizin, özellikle ilk yılda, dizlerini, kalçanın yukarısında kalacak şekilde kurbağa gibi yukarı çekip açabilmesi, sağlıklı bir kalça gelişimi için çok önemlidir.

Sırt bölümü, bebeğin büyümede gösterdiği ilk büyük sıçrayışlardan sonra da uyabilecek şekilde uzatılabilir. Dikili kapşon, uyuyan bebeğinizin başına destek sağlar ve güneşten korur. Enseye gelen bölümün genişliği ayarlanabilir. Sert sentetik malzemeden, tokalardan ve karmaşık ayarlama parçalarından, tasarım sırasında bilinçli olarak kaçınılmıştır.

GiraSol bebek taşıyıcılarımız, Guatemala’nın küçük el işi atölyelerinde sevgi ve özenle dokunup dikilmiştir: Guatemala, geleneklerinden dolayı bebek taşıma konusunda bilgilidir. Doyasıya ve rahat bir taşıma deneyimi için, ticaret ve el emeği konularında en adil şartlar sağlanmıştır.

Mazleme

% 100 pamuklu (ÖKO-TEX Standardı 100), yenilebilir boyalar, zararlı madde içermediği garantilidir.

Seçebileceğiniz Taşıma Şekilleri

Karında, sırtta, kalçada (yanda).

Pakete Neler Dahil?

MySol Mei Tai, göğüs kuşağı, bel çantası, saklama torbası.

<!–

Taşıma Yönergeleri

Taşıma yönergesini PDF dosyası olarak indirin

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

40°C sıcaklıkta yıkanabilir (çok kirliyse). Ağartıcı kullanmayın. Çamaşır makinasını korumak amacıyla, Halka Sling’i çamaşır filesiyle makineye yerleştirin veya başka çamaşırlarla birlikte yıkayın

–>

Üretim Yeri

Guatemala; adil ticaret şartları altında.

Kılavuzlar ve Videolar

Ön taşıma

Geri taşıma

Sorular ve Cevaplar

MySol’u ne kadar sıkı bağlamalıyım?

Bebeğinizin en iyi şekilde desteklenmesi ve taşıyan kişiye fazladan yük binmemesi için, MySol taşıyıcısını mümkün olduğunca sıkı bağlamalısınız. Endişe etmeyin: Yumuşak olan taşıyıcı kumaş, esnektir ve bebeğinizin canını yakmadan ikinci bir deri gibi sarmalar. Tıpkı anne karnında olduğu gibi.

Hangi Uzunluk Ayarı Doğrudur?

Kalça kuşağının üst kumaş “tünelden” geçtiği, en kısa sırt ayarı, doğumdan itibaren ve bebeğiniz en az 80/ 86 giysi bedenine ulaşana kadar uygun ölçüdür. Bu süre, çocuğunuzu, kolları içeride mi, dışarıda mı taşıdığınıza bağlı olarak daha da uzayabilir. Sırt bölümünü uzatmak için, kalça kuşağını üst kumaş tünelinden çıkarıp alttaki kumaş tünelinden tekrar içeri sokmanız gerekiyor.

Minik Bacakların Arasındaki Destek Bölümü Ne Genişlikte Olmalıdır?

Popoyu destekleyen bu bölümün, bebeğinizin kalça gelişimini en iyi şekilde destekleyebilmesi için, özellikle yürüme yaşına kadar her iki dizin de arkasına kadar ulaşıyor olması gerekir. Böylece bebeğinizin minik bacakları dizlerden 90˚ bükülmüş olarak ve açık şekilde durabilir. Ancak, bebeğinizin bacakları makas gibi, daha düz şekilde fazlaca açılıyorsa, bacakların arasındaki destek bölümü, elle daraltılıp dikili bantçıkla bağlanarak sabitlenebilir; gerektiğinde de tekrar kademeli olarak açılıp genişletilebilir.

Artık herhangi bir küçültme işlemine ihtiyacınız kalmadığında, bu bantçığı çıkarabilirsiniz. Bebeğiniz için en ideal bacak açma aralığını anlamanın çok kolay bir yolu var: Bebeğinizi MySol taşıyıcısında taşırken, iki elinizi bebeğinizin baldırlarının altına yerleştirince, poposunun altından parmak uçlarınız birleşerek 90˚’lik bir açı oluşturur.

MySol’u Hangi Yükseklikte Bağlamalıyım?

Minyon yapılı bebekler için kalça kuşağının daha yükseğe bağlanması gerekir; yaklaşık olarak bel hizasına. Daha ağır ve iri yapılı bebeklerde, kalça kuşağının daha alçakta bağlanması taşıyıcı olarak size daha rahat gelebilir; çünkü ağırlık daha ziyade kalça tarafından dağıtılır. Sırtta taşındıklarında, çocuklar genellikle ebeveyninin omzundan bakmayı sever ve bu nedenle de daha yükseğe bağlanmak isterler. Kimi çocuk da, daha alçağa bağlanmaktan hoşlanır. Çeşitli bağlama yüksekliğini deneyin ve hem sizin için, hem de bebeğiniz için hangisinin daha rahat olduğunu keşfedin.

Bebeğimi Yüzü Öne Dönük Olarak Da Taşıyabilir miyim?

Bebeğinizi asla yüzü öne dönük şekilde taşımayın (sırtta taşıma dışında). Kendi beden yapınızdan dolayı bebeğin oyuk bir sırt pozisyonuyla kalmasına neden olursunuz ve o yaşta henüz kaldıramayacağı bir yığın uyarıya maruz bırakmış olursunuz. Ayrıca sizinle göz teması kuramaz ve size sokulamaz. Bebeğinizin etrafı daha fazla görmek istediği duygusuna kapılıyorsanız, onu sırtınızda veya kalça hizasında taşıyın. Sözü edilen bu son taşıma biçimleri, bebeğinizin kendi kafasını rahatlıkla dik tutabildiği andan itibaren mümkün olabilir (yakl.4 ila 6. aydan itibaren).

Bakım Bilgileri

Yıkama Ve Bakım Bilgileri

Narin yıkamada 40 C°‘ye kadar, makineye, varsa çamaşır filesi içinde konması ve narin çamaşır deterjanı ile yıkanması tercih edilmelidir. Yıkamadan önce, tüm tokaları ve cırt cırtları birbirine kenetleyin. Ayrı yıkayın, ağartıcı kullanmayın. Kurutucuda kurutmayın, kendi kendine kurusun. Ütülemek gerekirse, yalnızca düşük sıcaklık kullanın. Cırt cırtları, kuşakları ve tokaları ütülemeyin.

Nakliye ve İade

Nakliye

150 TL’den itibaren tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunuyoruz. Ürünleriniz İstanbul’dan gönderilecektir. Kargolanma, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gerçekleşir ve kargo yaklaşık 2-5 iş günü sürer. Tüm yerel alımlara KDV dahildir. Yüksek kargo ücretlerinden dolayı, şu anda uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz.

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip kodunu içeren bir e-posta size gönderilecektir. Tüm yerel siparişler Yurtiçi Kargoya verilir.

İade

MissBebek’ten satın alınan herhangi bir ürünü, aldıktan sonra fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış herhangi bir ürün (gözle görünür aşınma belirtileri), ürünün yıkanması halinde, değiştirilmeyecek, herhangi bir iade veya takas kabul edilmeyecektir. Yeni bir ürün satın alırken almak isteyeceğiniz koşullarla ürünleri iade etmenizi rica ederiz. Lütfen orijinal faturayı, ambalajı, eğitim broşürü, çantasını ve/veya ürününüzle birlikte gönderilen diğer parçaları da iade edin. Eksik ürünlerin maliyeti, geri ödemeden düşülecektir.

MySol Mei Tai Bebek Taşıyıcı için 5 inceleme

5 yıldız
100%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
 1. Merve KOTAMAN (doğrulanmış kullanıcı)

  Oğlum için gelen en anlamli , en kullanişli doğum hediyesi Mei Tai idi. Bağlanmasi çok kolay. Bebeği taşimasi çok kolay. Dokuma ve yumuşak bir kumaş kullanildiği için bebek içinde kendi özgürlük alanini bulabiliyor. Tibet in doğduğu günden 1 yaşina kadar kullandim. Gazlı ve uyuma problemi çeken bir bebek olmasina rağmen Mei Tai içinde huzur ile uyuyordu. Geçenlerde hasta oldu ve sadece Mei Tai içinde 5 saat yuruyerek sakinleştirebildim. Ilk sene için kesinlikle öneririm.
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 2. Çağla çamlıoğlu (doğrulanmış kullanıcı)

  Kumaşı dokusu ve esnekliği gerçekten çok güzel . Bebeğim içinde kendini çok iyi hissediyor (3aylık )ve bunu ben de hissediyorum. Neredeyse her an birlikteyiz ve her yere birlikte gidiyoruz taşıyıcı sayesinde bu gerçekten çok mutluluk verici bir şey . Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Çağla Çamlıoğlu
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 3. Sevgi şenay (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu ürünü almadan günlerce araştırma yaptım her öğrendiğim şey daha çok kafamı karıştırdı durumu zorlaştırdı sonra miss bebek le tanıştım tüm sorularımı çözdüler bu ürünü aldım ve bayıldım oğlumda bende çok severek kullandık bebeğimi taşımak büyük zevk teşekkürler miss bebek 👍👏
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 4. Esra Tenekecioglu (doğrulanmış kullanıcı)

  Aylar önce göz koyduğum bir mei tai’dı. Doğumgünü hediyesi olarak kavuştum! renkleri oturuşu kullanımı muhteşem! Benim için çok rahat bir taşıyıcı. Mei tai bağlaması hiç zor bir taşıyıcı değil. Mysol’la da çok rahat bağlanabiliyor. Oğlum da 1 yaşında ve huzurla içinde duruyor. bel kemerinin iki kademesi olması hem bebek hem de 1 yaş sonrası ( toddler) beden için kullanım rahatlığı sunuyor. Hem emzirebiliyorum hem uyurken gezebiliyorum. Girasol Wrap muhteşem bir rahatlık sunuyor gerçekten. Dokusu yumuşaklığı bir harika. Mei tai düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 5. Öğünç Boyraz (doğrulanmış kullanıcı)

  Doktorumuzun bebegimin gaz sancısı çekmesi için anne sıcaklığına tensel temasa ihtiyacı olduğunu bunuda en iyi sling ile sağlayabileceğimi söylemesi üzerine en kolay ve pratik sling çeşitlerini araştırdım. Kararım mei tai oldu. En çok korktugum tek başımayken baglama isi bile o kadar kolayki hatta bir başkasının desteği ile baglamak zorlaşıyor. ilk denememeden itibaren bebegim mei tai icindeyken emzirdim ve hatta çözemedigim şekilde her bağladığımda uyuyor.. Mei tai sayesinde bebeğim sıcaklığımla maşallah diyeyim gaz sancısı cekmeden atlatıyoruz bu süreci bende onun kokusu ve özgür iki elimle kolayca islerimi hallediyorum. Tavsiye etmemin yanısıra satın alma işlemi ve sonra sıcaklığınız ve hertürlü desteğiniz icin size ayrıca teşekkür ederim..
  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir